szladna

Newsy

Dzień Dziecka w klasie IV

Z okazji Dnia Dziecka klasa IV udała się na seans filmowy " Super Mario" do Cinema 3D. Film się mega podobał i postanowiliśmy że już niebawem wyruszymy na warsztaty naukowe do Pasażu Odkryć. Życzymy wszystkim dzieciakom tym małym i dużym wszystkiego co najlepsze.

Więcej zdjęć

 

Wycieczka do Pizzerii Piętro

W dniu dzisiejszym z okazji Dnia dziecka przedszkolaki z grupy oA oraz grupy 0B udały się do Pizzerii Piętro na warsztaty pieczenia pizzy. Najpierw przedszkolaki poznawały kolejne etapy wykonania pizzy, poznały składniki potrzebne do jej przygotowania, obejrzały specjalny piec do jej wypieku. Po pokazie dzieci przystąpiły do samodzielnego przygotowania pizzy ze swoimi ulubionymi składnikami – wałkowały ciasto, smarowały sosem pomidorowym, układały ulubione produkty. Potem pizza na 5 minut trafiła do pieca i już wszyscy mogli się nią zajadać. Jak się okazało, nic nie smakuje lepiej, niż własnoręcznie przygotowane danie… pychota. Po zakończonych warsztatach właściciel Pizzerii Pan Piotr zorganizował dla dzieci dyskotekę. Zabawy i śmiechu mógłby pozazdrościć nam każdy. Po zabawie poszliśmy na płac zabaw pożegnaliśmy zwierzątka Alpakę Ku-Ku, kucyka Jasia, a na koniec… limuzyną zostaliśmy podwiezieni do autobusu.
 

Dzień Dziecka

30 czerwca uczniowie klasy I II i III zostali zaproszeni do remizy OSP w Ładnej na atrakcje z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie jedli kiełbaski, uczestniczyli w rywalizacjach grupowych, oglądali wóz strażacki a także korzystali z dmuchanców.

Więcej zdjęć

 

Spotkanie z pszczelarką

Więcej zdjęć

 

Wycieczka do Zatoru

29 mają uczniowie klasy I, II i III pojechali na wycieczkę do Zatorlandu. Zwiedzali park Dinozaurów z przewodnikiem, uczestniczyli w warsztatach archeologicznych, byli w kinie 5D i korzystali z wszystkich dostępnych atrakcji.

Więcej zdjęć

 
Więcej artykułów…
Strona 71 z 273