Jak co roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców, uczniowie. Swoją obecnością zaszczycili nas także: Wójt Gminy Skrzyszów Marcin Kiwior oraz sołtys Stanisław Barnaś, p. Elżbieta Płaneta oraz p. Mateusz Papuga.
W części artystycznej uczniowie z klasy 0, II oraz przedstawiciele kl. I, III, V, VI pod kierunkiem p. Marty Kokoszki oraz p. Katarzyny Micek słowem, tańcem i śpiewem wyrazili szacunek i uznanie dla swych nauczycieli. Następnie dyrektor p. Maria Łakoma wszystkim pracownikom szkoły złożyła serdeczne życzenia oraz podziękowała za codzienny trud wkładany w kształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły. Życzenia i podziękowania złożyła również przewodnicząca Rady Rodziców p. Marta Prokop. Na zakończenie uczniowie swym wychowankom i nauczycielom wręczyli piękne bukiety kwiatów.

Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom życzymy dalszych sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.